More
Сhoose

Hedefsiz Reklam

Tanıtım

Değildir

hedefreklam.com.tr

Kurumsal

Biz Kimiz ?

Hedef Reklam Ajansı Web Tasarım ve Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Profesyonel Fotoğraf çekimi, Tanıtım Filmleri ve Efektler, 3D Modelleme ve Animasyon, Marka Tescil İşlemleri ve Promosyon Ürünleri konusunda Hizmet Vermektedir.

Yıllardır Bilişim sektörüne hizmet veren girişimci bir genç tarafından 2009 yılında kurulan Hedef Reklam Ajansı, sektörün türlü zorlukları ve zorunlulukları karşısında hizmet kalitesinden ödün vermeden "iyi reklamcı" olma çabasına girdi.

 

2002 yılından beridir çalıştığımız sektörün dev firmalarında edindiğimiz tecrübeleri harman yaparak kendi müşteri portföyümüzü oluşturup onlara en iyiyi sunmaya çalıştık.

Edindiğimiz tecrübeler ışığında müşterilerin kazancını kendi kazancımız görüp onlara en düşük bütçe ile iyi reklam politikasını nasıl geliştireceklerini gösterdik ve başardıkta...

"Reklam demek çok para harcamak" , "reklam demek çöpe atılmış para demek" gibi sabit fikirler yıkmayı başardık ve reklamın doğru zamanda doğru strateji ve doğru sunum tarzıyla yapıldığında götürüsünden çok getirisi olduğunu ve hedefe ulaştığını gösterdik.

 

Müşterilerimiz için "daha iyi fikri" ararken sonsuz bir öğrenme sürecinin içine girdik ve çok samimi dostluklarda kurduk. Firma Başarıları da kutladık....

 

2009'da yerel düzeyde kurumsal hizmetler sunarak hizmet hayatına başlayan firmamız 2013 yılına gelindiğinde güzel ülkemin dört bir yanına hizmet vermeye başlayıp tam teşekküllü ulusal bir reklam ajansı olmak yolunda ilk adımları atmaya başlamıştır.

 

Bugün, profesyonel eğitim almış ve ulusal projelerde görev almış ekibimizle birlikte reklamcılık etik ve ilkelerinden vazgeçmeden, sektörümüzde üzerimize düşen görevi yerine getirdiğimize inanıyoruz...

 

Her müşterimize hedef belirlediğimiz gibi kendi hedefimizde var tabiki... ulusal reklamcılığa adım adım ilerlerken gözümüzü uluslar arası çalışma, proje ve başarılara çevirdik..

 

Hem kendimiz hemde müşterilerimiz için "reklamcılık" hakkında öğrenilecek daha çok şey olduğunu düşünüyoruz.

Yoksa Sizde aynı şeyi mi düşünüyorsunuz...

Deneme Başlık

+
-

Deneme açıklama

Deneme Başlık 2

+
-

Deneme açıklama 2

Deneme Başlık 3

+
-

Deneme açıklama 3

Site Hakkın da kısa açıklama

Nevşehir

350 Evler Mah. Türbe Sokak No:5/A Merkez/NEVŞEHİR0384 212 54 10 info@hedefreklam.com.tr

© Nevşehir Web Tasarım | Hedef Reklam Ajansı 2024 Tüm Hakları Saklıdır.