More
Сhoose

Hedefsiz Reklam

Tanıtım

Değildir

hedefreklam.com.tr

Markanız için daha iyisi...

Markanıza değer katacak tasarım ve uygulamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Online Ödeme
Aşağı kaydır - Aşağı kaydır -

Biz Kimiz ?

Hedef Reklam Ajansı Web Tasarım ve Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Profesyonel Fotoğraf çekimi, Tanıtım Filmleri ve Efektler, 3D Modelleme ve Animasyon, Marka Tescil İşlemleri ve Promosyon Ürünleri konusunda Hizmet Vermektedir. Yıllardır Bilişim sektörüne hizmet veren girişimci bir genç tarafından 2009 yılında kurulan Hedef Reklam Ajansı, sektörün türlü zorlukları ve zorunlulukları karşısında hizmet kalitesinden ödün vermeden "iyi reklamcı" olma çabasına girdi. 2002 yılından beridir çalıştığımız sektörün dev firmalarında edindiğimiz tecrübeleri harman yaparak kendi müşteri portföyümüzü oluşturup onlara en iyiyi sunmaya çalıştık. Edindiğimiz tecrübeler ışığında müşterilerin kazancını kendi kazancımız görüp onlara en düşük bütçe ile iyi reklam politikasını nasıl geliştireceklerini gösterdik ve başardıkta... "Reklam demek çok para harcamak" , "reklam demek çöpe atılmış para demek" gibi sabit fikirler yıkmayı başardık ve reklamın doğru zamanda doğru strateji ve doğru sunum tarzıyla yapıldığında götürüsünden çok getirisi olduğunu ve hedefe ulaştığını gösterdik.

Biz Kimiz ?
Web Tasarım
Erko Bims
15 / 02 / 2024
Web Tasarım
Seo
Hünkar Restaurant
08 / 10 / 2023
Seo

Hizmette.. Fark Atıyoruz

Hünkar restauarant

Hollanda

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Blanditiis minima dicta quasi asperiores. Quae porro accusamus quis in debitis qui illum minus, odit soluta alias laboriosam quisquam dolore quia? Necessitatibus.

Erko Bims

Nevşehir

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Quam dolorum modi exercitationem reiciendis reprehenderit magnam natus sit, omnis nisi! Suscipit quo id sapiente alias aut ex et in excepturi facere?

Site Hakkın da kısa açıklama

Nevşehir

350 Evler Mah. Türbe Sokak No:5/A Merkez/NEVŞEHİR0384 212 54 10 info@hedefreklam.com.tr

© Nevşehir Web Tasarım | Hedef Reklam Ajansı 2024 Tüm Hakları Saklıdır.